3D yazıcı baskı arzı, proseslerde önemli bir yere sahiptir. Medikal sektörü başta olmak üzere aklınıza gelebilecek her alanda değerlendirebileceğiniz 3D yazıcı baskı hizmetlerimiz sayesinde şekil ve boyut sınırı olmadan istediğiniz her şeyin üretilmesini sağlayabilirsiniz. Son derece ekonomik ve çevre dostu olan 3D yazıcı baskı hizmetleri, alıcının ham maddeden fire vermeden üretim gerçekleştirmesine olanak sağlar. Üstelik hizmetlerimizden faydalanmak için yanımızda bulunmanız gerekmez. Uçtan uca çözümlerimiz sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun, sadece tasarımınızı dijital ortamda bizlere göndererek istediğiniz üretim çıktılarının alınmasını sağlayabilirsiniz. Döküm modelleri, dişçilikte alçı kalıpları, kuyumculuk sektörü ve bireysel kullanımda da oldukça başarılı sonuçlar elde edebileceğiniz üç boyutlu yazıcı hizmetlerimiz sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılayacaksınız. Yakın gelecekte vücut parçalarının üretimi için de tercih edebileceğiniz hizmetlerimiz, birçok farklı sektörde değerlendirilebilir.

3D yazıcı baskı

3D YAZICI BASKI

En hassas parçaların dahi kusursuz bir şekilde 3D yazıcı baskı oluşturulmasına olanak sağlayan üç boyutlu yazıcı hizmetlerimiz, üretimi mümkün görünmeyen objelerin dahi kusursuzca tamamlanmasına yardımcı olur. Dişçilik, biyomedikal, havacılık gibi çok çeşitli sektörlerde değerlendirilebilen baskı hizmetlerimiz, üretim teknolojilerinde son derece önemli bir yere sahiptir. Siz de bu hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek milimetrik farklılıklara sahip olan objelerin dahi sorunsuzca hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Son derece dayanıklı sonuçlar elde etmenize olanak sağlayan baskı hizmetlerimiz, Sketchup, Blender, Solidworks ve Fusion 360 gibi programlarla yeniden hayat bulur.

3D BASKI

3D baskı teknolojisi ile hayal ettiğiniz her şey gerçeğe dönüşüyor. Üretim merkezimiz dahilinde, ihtiyacınız olan tüm çıktılara üç boyutlu olarak sahip olabilirsiniz. Dijital olarak, bilgisayar ortamında bulunan dosyaların dokunarak duyumsayabileceğiniz objelere dönüştürülmesine olanak sağlıyoruz. Üstün yazıcılarımız ile her boyuttan ve her ebattan objenin oluşturulmasına yardımcı olan firmamız, 3D baskı teknolojisi ile beklentilerinizi tam olarak karşılıyor. Bilgisayar destekli programlar sayesinde her seviyeye uygun olarak gerçekleştirdiğimiz baskı hizmetlerimiz sayesinde aklınızdakinin karşınızda olmasını sağlıyoruz. Hem bireysel kullanım hem de sektörel kullanım ihtiyaçlarınız için tercih edebileceğiniz 3D baskı hizmetlerimizi çok seveceksiniz. Fikirlerinizi öncelikle dijital ortama aktaran uzmanlarımız, ardından bu hayallerinizin gerçeğe dönüşmesini sağlıyor. Medikal sektöründen otomotiv sektörüne kadar birçok endüstride oldukça faydalı olan üç boyutlu baskılar, kısa süre içerisinde kullanıma hazır hale geliyor.

3D YAZICI BASKI ÜRETİMİ

3D yazıcı baskı üretim yapmak için ihtiyacınız olan kalıpların oluşturulmasından estetik üretim çıktılarına kadar aklınıza gelebilecek tüm alanlarda biz de varız. SLA, SLS ve FDM gibi farklı teknolojiler ile hazırladığımız baskı süreçleri ile hayallerinizi inşa ediyoruz. Siz de kalitemizi yakından görmek ve üçboyutlu yazıcı hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın. Modellerin katmanlara ayrılması ile oluşturulan bu sistemde 0.1 mm kalınlığındaki katmanların üst üste gelerek istediğiniz objenin oluşturulması prensibine dayanır. Bu oluşumların her bir katmanı kaynak yoluyla bütünleştirilir. Bu sayede işlem sonunda elde etmek istediğiniz sonuca ulaşırsınız.