3d baskı firmamız kurumsal olarak S43d markasıyla 5 yıldır faaliyet göstermekteyiz. Deneyimli kadromuzla 3d tasarım ve 3d baskı konularında  kurumsal hizmet vermeye devam etmekteyiz. 3 boyutlu yazıcı teknolojileri ile yeni nesil endüstri standardı olan Endüstri 4.0 konusunda Türkiye’deki hareketin öncülerinden olmayı hedeflemiştir. Geniş 3d yazıcı parkuru ve 1 metreye varan yekpare baskı alanı ile fdm ve sla teknolojisiyle 3d baskı hizmeti vermekteyiz. Ayrıca çeşitli projelerinizin 3d tasarımlarını yaparak projelerinizi hayata geçiriyoruz. Siz hayal edin bir üretelim!

İçindekiler

3d baskı kurumsal

Biz Kimiz?

2016 Yılında kurulan S43D; İstanbul merkezli, tüm Türkiye’ye kesintisiz 3d baskı hizmeti sağlayan bir 3d tasarım, üretim ve donanım merkezidir.

S43D Kurumsal

S43D’nin Hedefleri

3d baskı ve 3d tasarım merkezi S43D (Solutions for 3D); yeni nesil endüstri standardı olan Endüstri 4.0 ile yazıcı teknolojileri konusunda Türkiye’deki hareketin öncülerinden olmayı ilke edinmiştir. Bu çerçevede; müşterilerine en iyi 3d tasarım ve 3d baskı sistemini sunmayı hedeflemiştir. Bu hedefi gerçekleştirirken; yeni nesil teknolojinin yaygınlaştırılması ve en iyi satış sonrası desteğini müşteri odaklı olarak sunma yönündeki çabalarımız devam etmektedir.

3d baskı kurumsal

S43D Kurumsal
S43D Kurumsal

S43D’nin Farkı

3d baskı ve 3d tasarım merkezi S43D; modelleme teknolojilerini pazarlayan standart bir firma olmanın dışında kalmayı seçmiştir. Standart bir 3d baskı ve tasarım firması olmak yerine, müşterinin hayalini en uygun fiyatla, en kısa zamanda, istenilen kalitenin de ötesinde sunmak hedeflenmektedir. Bununla birlikte; hem konumuzla ilgili her alanda müşterimizin kendi yeteneklerini geliştirmesine destek olmayı, hem de satış sonrasında kusursuz bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Bu süreçte gerek müşteri geri bildirimleri ve gerekse operasyonel işlemlerden elde ettiği deneyimi, daha üstün hizmet vermek ve katma değer üretmek amacıyla paylaşmakta ve geliştirmektedir.

3d baskı Kurumsal

Yukarıdakilerin ışığında S43D;

 • Gelişimci,
 • İnovatif,
 • Müşterileri ile sağlam ilişki kuran,
 • Onların ihtiyaçlarına hızlı ve kaliteli çözümler sunan,
 • Müşteri memnuniyetini başarı olarak gören bir çalışma şeklini amaç edinmiştir.
3d baskı Kurumsal
S43D Kurumsal

Hizmet Yelpazemiz

3d baskı ve 3d tasarım merkezi S43D, geleneksel üretim sürecini yeniden tanımlamaktadır. S43D, işletmelerin taleplerini ve bireysel tasarım ihtiyaçlarını; başlangıçtan, post prodüksiyona kadar olan süreçte 3D baskıya ilişkin çözüm önerileri getirerek karşılar. Bu kapsamda, S43D sadece bir 3d baskı tesisi değildir. S43D ile tüm üç boyutlu baskı projelerinizi başlangıçtan, sonuna kadar bizimle konuşabilirsiniz.
S43D hazır tasarım dosyalarının üretiminin ötesinde ihtiyaca uygun endüstriyel tasarım ve dizayn çözümleri de sunmaktadır. Tasarım süreci ve prototip üretimini tek ortamda toplayarak hızlı ve güvenilir çözüm sağlamaktadır.

S43D Kurumsal

S43D çok çeşitli sektörlerde her boyuttaki işletmeye 3D baskı üretimi çözümleri sunmaktadır. Makina parkurundaki farklı teknolojili ve yetenekli yazıcılarla değişen çözünürlük ve boyut ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

 • Medikal,
 • Mimari,
 • Robotik,
 • Dronlar,
 • Eğitim,
 • Tüketici ürünleri,
 • Hobi ürünleri gibi hayatın her alanında amatör veya profesyonel düzeyde üretimin yeni şekline katkı yapabilmektedir. Fazlası için…
S43D Kurumsal
S43D Kurumsal
S43D Kurumsal

3D Baskı Malzemeleri ve Printer Satışı

S43D aynı zamanda, üç boyutlu baskı hizmetinde kullanılan 3d printer, malzeme, ekipman, yedek parça ve sarf malzemelerinin tedarikinde bayilik yoluyla satış ve satış sonrası hizmet desteği sağlamaktadır. İhtiyacınız olan donanım ürünleri ve sarf malzemelerini temin etmek için lütfen bu sayfamızı inceleyiniz.