3D Baskı Fiyatı Hesaplama

Fiyatlarımız öğrenciye %20 indirimlidir.

3D Baskı siparişi vermeden önce projenizin maliyetini hesaplamak isterseniz, yandaki hesaplama aracını kullanarak tahmini bir fiyat öğrenebilirsiniz. Kesin baskı fiyatının, projeniz incelendikten sonra belirleneceğini unutmayın lütfen.

3D Baskı fiyatı hesaplama konusunda daha detaylı bilgi almak isterseniz bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Ofis saatlerimiz boyunca sizinle görüşmekten, ya da aşağıdaki diğer kanallardan iletilerinize yanıt vermekten memnuniyet duyarız.

3D Baskı Sürecimiz

S43D - Sipariş Akış Şeması

3D model basımı için çalışma şeklimiz adım adım yukarıdaki görselde açıklanmıştır. Üç boyutlu modelinizi ister kendiniz tasarlayın, ya da isterseniz elinizdeki objeye göre veya bizim kataloğumuzdan seçeceğiniz bir modele göre, istediğiniz ölçekte basalım. Baskı siparişi vermeden projenizin maliyetini hesaplamak isterseniz, aşağıdaki maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. 3D baskı fiyatı hesaplama aracımız üç boyutlu baskı projenizin maliyeti hakkında sadece fikir vermek için hazırlanmıştır. Kesin fiyat, projenizin uzmanlarımız tarafından incelenmesinden sonra size bildirilecektir.

Fiyatlarımız öğrencilerimize %20 indirimlidir.

3 boyutlu baskı sürecimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz, bize sitemizdeki WhatsApp hattından ya da aşağıdaki iletişim bilgileri yoluyla ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

SİPARİŞ VERİN