3D Baskı Fiyatı Hesaplama

Fiyatlarımız öğrenciye %20 indirimlidir.

3D Baskı siparişi vermeden önce projenizin maliyetini hesaplamak isterseniz, yandaki hesaplama aracını kullanarak tahmini bir fiyat öğrenebilirsiniz. Kesin baskı fiyatının, projeniz incelendikten sonra belirleneceğini unutmayın lütfen.

3D Baskı fiyatı hesaplama konusunda daha detaylı bilgi almak isterseniz bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Ofis saatlerimiz boyunca sizinle görüşmekten, ya da aşağıdaki diğer kanallardan iletilerinize yanıt vermekten memnuniyet duyarız.

SİPARİŞ VERİN

3D Baskı Sürecimiz

3D Baskı Fiyatı Hesaplama

3D model basımı için çalışma şeklimiz adım adım yukarıdaki görselde açıklanmıştır. Üç boyutlu modelinizi ister kendiniz tasarlayın, ya da isterseniz elinizdeki objeye göre veya bizim kataloğumuzdan seçeceğiniz bir modele göre, istediğiniz ölçekte basalım. Baskı siparişi vermeden projenizin maliyetini hesaplamak isterseniz, aşağıdaki maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. 3D baskı fiyatı hesaplama aracımız üç boyutlu baskı projenizin maliyeti hakkında sadece fikir vermek için hazırlanmıştır. Kesin fiyat, projenizin uzmanlarımız tarafından incelenmesinden sonra size bildirilecektir.

Fiyatlarımız öğrencilerimize %20 indirimlidir.

3 boyutlu baskı sürecimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz, bize sitemizdeki WhatsApp hattından ya da aşağıdaki iletişim bilgileri yoluyla ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

3d baskı hizmet çeşitlerimizi görmek için ilgili katalog sayfamızı ziyaret ediniz.

3D Baskı Fiyatı Nasıl Hesaplanır?

3D baskı için fiyat hesaplanırken şu faktörler kullanılır:

  • Modelin Boyutları (hacim): Kullanılacak dolgu malzemesi miktarını doğrudan etkileyen bir faktör olarak maliyet hesabımızın temel unsurlarındandır.
  • Kullanılacak Baskı Yöntemi: FDM, SLA, SLS gibi çeşitli baskı yöntemlerinden hangisi kullanılarak üretim yapılacağı, maliyet hesabındaki faktörlerden bir diğeridir.
  • Baskı Çözünürlüğü: 3d baskısı yapılacak modelin katmanları 50 mikron ile 400 mikron arası detayda basılabilmektedir. Ne kadar ince baskı alınırsa o kadar çok baskı malzemesi harcanacağından ve baskı süresi uzayacağı için maliyet hesabında etkilidir.
  • Baskı Süresi: Baskıda kullanılan 3d yazıcının ne süre ile söz konusu projeye bağlı olarak çalışacağı, üretilen nesnenin maliyetine doğrudan etki eden bir diğer faktördür.
  • Baskı Modelinin Doluluğu: Üretilecek 3 boyutlu nesnenin dış yüzeyinin detayı kadar, iç hacminin ne yoğunlukta dolulukta olacağı da harcanacak baskı maddesi ve zaman açısından etkili bir diğer faktördür.
SİPARİŞ VERİN