3d Tasarım

3D Tasarım Hizmetlerimiz;
Orijinal modelin 3d tasarım programlarından (zbrush, catia, maya, matrix, fussion 360, rhino, solidwork, blender vs) biri ile modellenerek baskıya hazır hazır hale getirilmesi hizmetidir.
3d model tasarım

3d tasarım hizmetlerimizin yanı sıra sizin de kendi tasarımınızı yapabileceğiniz fussion 360 kurslarımız da mevcuttur. Detaylı bilgiye 3d eğitim menüsündeki kurslar segmesinden veya  linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

3d tasarım hizmetimizle hayallerinize çok yakınsınız.

Evde, ofiste, tatilde, her yerde, bilgisayar ortamında tasarladığınız sanal hayalinizi seri üretim ortamının yüksek masraflarına katlanmadan, kendi olanaklarınızın getirdiği kısıtlamalara takılmadan düşük maliyetlerle gerçekleştirmek mümkün.

S43D, hayallerinize dokunmanız için var.

3d tasarım ve baskı

3D Tasarım Örnekleri

3d tasarımlarımızdan birkaç örneği aşağıda beğeninize sunuyoruz. Bu kategoride sunulan örnekler size fikir vermek için seçilmiştir. 3d tasarım çalışmalarımız bunlarla sınırlı değilsiniz. Dilediğiniz endüstriyel projelerinizi tasarlayıp 3d baskı ile hayata geçirebiliriz. Profesyonel ekibimiz fonksiyonel projeleri tasarlayabildiği gibi hobi amaçlı 3d tasarımlar da yapmaktadır. Ayrıca baskıya hazır 3d tasarımları bu maksatla hizmet veren sitelerden de bulabilirsiniz. Bu sitelerin bir kısmı ücretsizdir. En popülerine ulaşmak için linke tıklayınız

Siz sadece hayal edin, biz üretelim.