3D baskı, 3D yazıcıların günlük hayatımızda birçok alanda gittikçe artan şekilde yerine almasıyla birlikte gittikçe daha çok kullanım alanı bulmuştur.  Endüstri sektörü başta olmak üzere aklınıza gelebilecek her alanda değerlendirebileceğiniz 3D baskı hizmetlerimiz sayesinde şekil ve boyut sınırı olmadan istediğiniz her şeyin üretilmesi mümkün olabilmektedir. Son derece ekonomik ve çevre dostu olan 3D baskı hizmetleri, alıcının ham maddeden fire vermeden üretim gerçekleştirmesine de olanak sağlar. Üstelik 3d baskı hizmetlerimizden faydalanmak için yanımızda bulunmanız gerekmez. Uçtan uca çözümlerimiz sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun, sadece tasarımınızı dijital ortamda bizlere göndererek, istediğiniz üretim çıktılarının alınmasını sağlayabilirsiniz.

Kalıp prototip, endüstriyel ürünler, maketçilik, medikal uygulamalar, hobi ürünler ve daha bir çok alanda 3d baskı uygulamaları gittikçe kullanım alanını genişletmekte ve eski yöntemlerin yerini almaktadır.  S43d olarak 3d baskı hizmetlerimiz ile 3d tasarım ve 3d baskı konularında beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamayı hedefliyoruz.

3D yazıcı baskı

3D BASKI HİZMETİ

En hassas parçaların dahi kusursuz bir şekilde 3D baskı ile üretilmesine  olanak sağlayan 3d baskı hizmetlerimiz, yapısı nedeniyle üretimi mümkün görünmeyen objelerin dahi kusursuzca meydana getirilmesine  yardımcı olur. Dişçilik, biyomedikal, havacılık gibi çok çeşitli sektörlerde değerlendirilebilen baskı hizmetlerimiz, üretim teknolojilerinde son derece önemli bir yere sahiptir. Siz de bu hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek milimetrik farklılıklara sahip olan objelerin dahi sorunsuzca hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. İstenilen ürünün niteliğine göre 3d üretim kriterleri belirleyerek son derece dayanıklı sonuçlar elde etmenize olanak sağlayan baskı hizmetlerimiz, Sketchup, Blender, Solidworks ve Fusion 360 gibi 3d tasarım programlarıyla yeniden hayat bulur.

3D BASKI TEKNOLOJİSİ

3D baskı teknolojisi ile hayal ettiğiniz her şey gerçeğe dönüşüyor. 3d Baskı ve Tasarım merkezimiz dahilinde, projelerinizi hayata geçirebilirsiniz. Dijital olarak, bilgisayar ortamında bulunan dosyaların dokunarak duyumsayabileceğiniz objelere dönüştürülmesine olanak sağlıyoruz.

3d baskı teknolojisi 0.1 mmlik katmanların tabandan yukarıya doğru bir mimariyle  meydana getirilmesidir. Üretim ihtiyaçlarına göre farklı yazıcı tipleri, farklı hammaddeler ve üretim mimarisi kullanılarak istenilen ürünler meydana getirilmektedir.

Değişik nitelikteki ve baskı alanlarındaki 3 yazıcı parkurumuz sayesinde, 3D baskı teknolojisi ile beklentilerinizi tam olarak karşılıyor. Bilgisayar destekli programlar sayesinde her seviyeye uygun olarak gerçekleştirdiğimiz baskı hizmetlerimizle hayal ettiğiniz projeleri hayata geçiriyoruz.  Hem bireysel kullanım hem de kurumsal kullanım ihtiyaçlarınız için 3d baskı ve 3d tasarım merkezi olarak yanınızdayız. Fikirlerinizi öncelikle 3d tasarımla dijital ortama aktaran uzmanlarımız, ardından bu hayallerinizin gerçeğe dönüşmesini sağlıyor. Otomotiv sektöründen medikal sektörüne kadar birçok endüstride oldukça faydalı olan üç boyutlu baskılar, kısa süre içerisinde kullanıma hazır hale geliyor.

3D BASKI ÜRETİMİ

3D  baskı bir üretim metodu olarak ihtiyacınız olan kalıp prototiplerin veya endüstriyel ürünlerin üretimi kadar pek çok farklı alanda hizmet vermektedir.  SLA, SLS ve FDM gibi farklı teknolojiler ile hazırladığımız 3d baskı süreçleri ile hayallerinizi inşa ediyoruz. Siz de kalitemizi yakından görmek ve 3 d baskı hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.