3D baskı hizmeti ile hayalinizdeki objelerin gerçeğe dönüştürülmesini sağlayabilirsiniz. Üretim proseslerinde oldukça yardımcı olan bu hizmetler, hem bireysel hem de kurumsal ihtiyaçlar  için oldukça avantajlıdır. 3d baskı ve 3d tasarım merkezi, S43d olarak  geniş 3D yazıcı parkurumuz  ve deneyimli uzman personelimizle her türlü 3d tasarım, 3d tarama ve 3d baskı hizmeti sunmaktayız.

İçindekiler

İstenilen ürünün niteliklerine göre yazıcı türünü belirleyip (FDM, SLS ve SLA yazıcılar) üretim için en uygun hammaddeyi (ASA, PETG, ABS,PLA,  döküm reçine, model reçinesi vb) seçmekteyiz. İstenilen ürün için en uygun yazıcı ve hammaddenin seçiminin yanı sıra uzman ekibimizle en ideal 3d baskı mimarisini belirleyerek 3d baskılar almaktayız.

3D baskı hizmeti

3D BASKI HİZMETİ

3d baskı hizmetinin ilk aşaması 3d baskıya uygun 3 boyutlu tasarımın oluşturulmasıdır. Bunlar hazır 3d tasarımlar olabileceği gibi ihtiyaca göre özel tasarımlar da olabilir. S43d olarak tasarım ekibimizle projenizi gerek işlevsel endüstriyel tasarımlara gerekse görsel amaçlı 3d tasarımlara dönüştürmekteyiz.

3d tasarımı hazır olan modelin 3d baskısı için de yukarıda belirttiğimiz şekilde istenilen ürün niteliklerine göre baskı ihtiyaçlarını belirleyerek en ideal baskı hizmetini vermekteyiz.

Endüstriyet ihtiyaçlardan ev gereçlerine, hobi ürünlerden sahne dekor ve kostümlerine, medikal ürünlerden hediyeliklere kadar  pek çok birbirinden farklı alanlarda  3D baskı hizmeti vermekteyiz. Projelerinizi hayata geçirmek için bizimle iletişime geçin. Siz hayal edin, biz üretelim.