3D Baskı  Görselleri

3D baskı ürünlerimiz 3 boyutlu yazıcılar ile neler yapılabilir konularında sizlerin bildiklerini artırmayı amaçlamaktadır. S43d tarafından daha önceden çeşitli sebeplerle 3d Tasarımı yapılmış baskıya hazır modellerimiz sizlere hızlı çözüm üretmek veya projelerinizde sizlere fikir vermek için standart modellerimizden oluşmaktadır.  3 boyutlu baskı görselleri 3d yazıcılarla ne tür ürünler üretebileceğinize dair fikir vermek amaçlıdır. Bu ürünlerden dilediğinizi seçerek sadece ne boyutta / ölçekte istediğinizi bildirmeniz yeterli olduğu gibi benzer modeller için de 3 boyutlu tasarım ve üç boyutlu baskı için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Aşağıdaki örnek 3d tasarlanmış ve üç boyutlu yazıcılarla üç boyutlu baskısı alınmış model görsellerimizden bazılarını sunuyoruz. İlave görsellerimizin bir kısmını da instegram veya facebook hesaplarımızda bulabilirsiniz. Siz hayal edin biz üretelim. Projelerinizi hayata geçirelim.

3d Baskı Endüstriyel Ürünler

3 boyutlu yazıcılarla üretilen son ürünler veya endüstriyel prototiplerdir.

bu ürünlerden bazıları görsellerde mevcuttur. Projeleriniz için ekibimizle irtibata geçiniz

3D Baskıyla Mimari ve Dekorasyon Çalışmaları

3D Baskı Fuar Uygulamaları

3 boyutlu yazıcılarla fuarlarda ürün tanıtımlarını gösteren 3d maketler yapılabilmekte bu sayede müşterilere ürünün küçük de olsa maketi üzerinden ürün detaylı olarak tanıtılabilmektedir.