3d Baskı ve Tasarım Merkezi S43d olarak Nasıl Çalışıyoruz?

İçindekiler

3D Baskı Sipariş Süreci

3d baskı sipariş akış şeması

Büyük resim için tıklayın.

3D Baskı Örneği

3D baskı ve 3d tasarım merkezi s43d olarak nasıl çalışıyoruz; ilk olarak siparişleriniz için mevcut 3d tasarımın slt uzantılı dosyasını bize göndermeniz gerekmektedir. Devamında 3d baskıya alınma süreci adım adım yukarıdaki görselde açıklanmıştır. Üç boyutlu tasarımın dosyanızı stl veya obj uzatılı olarak bize ulaştırdığınızda  , istediğiniz ölçekte basabiliriz. Baskı siparişi vermeden projenizin maliyetini hesaplamak isterseniz, aşağıdaki maliyet hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. 3D baskı fiyatı hesaplama aracımız 3 boyutlu baskı projenizin maliyeti hakkında sadece fikir vermek için hazırlanmıştır. Kesin fiyat, projenizin uzmanlarımız tarafından incelenmesinden sonra size bildirilecektir. Fiyat hesaplamada projenin içeriğine göre doluluk oranı, destek yapısı ve seçilecek polimerin cinsi dikkate alınarak en iyi sonucu elde edecek en uygun filamenti sizinle birlikte değerlendirip hesaplıyoruz

Fiyatlarımız öğrenciye %40 indirimlidir.

3d baskı sürecimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz, bize sitemizdeki WhatsApp hattından ya da aşağıdaki iletişim bilgileri yoluyla ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

3D Baskı Fiyatı Hesaplama Aracı

Müşterilerimizin Yazdıkları

3d Baskı ve 3d Tasarım Merkezimizle çalışmış ve hizmetimizden memnun kalmış müşterilerimizin birkaçının geri dönüşlerini kendi sözcükleri ile  aşağıda sunuyoruz. Mahremiyetlerini korumak adına jenerik fotoğraflar kullanılmıştır. Çalıştığımız müşterilerimize sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgiyi bizi ziyaret ettiğinizde sunmaktan memnuniyet duyarız.

S43D - Mutlu Müşterilerimiz

Yarışma için tasarladığım mimari maket projem S43D profesyonelliğinde hayat buldu. Projem yarışmada satın alma ödülüne layık bulundu. Yardımlarından dolayı S43D ailesine teşekkür ederim.

Betül Y.

S43D - Mutlu Müşterilerimiz

Tasarladığım robot el projesini S43D’de SLA yazıcılarla yaptırdım. Projenin gizliliğine gösterdikleri hassasiyet ve sabırlı çalışmalarından ötürü S43D ailesine şükranlarımı sunarım.

Bülent A.

S43D - Mutlu Müşterilerimiz

Sahne tasarımlarında düşüncelerimi hayata geçiren, zaman mefhumu gözetmeksizin çalışan S43D’ye sonsuz teşekkürler.

Tanju B.

S43D - Mutlu Müşterilerimiz

Uzun zamandır bir araç modeli üzerinde çalışıyordum bir çok yeri dolaştıktan sonra S43D’ye karar verdim. Önce tasarımımı 3 boyutlu modelleyip bastılar ve sonra da boyadılar. S43D’yi seçmekte doğru karar verdiğimi düşünüyorum. Teşekkürler.

Rıza K.

S43D - Mutlu Müşterilerimiz

İki yılı aşkın süredir diş kalıplarını S43D’de yaptırıyorum. Taranmış ağız içi datasını gönderdiğimde baskısını alıp kargoluyorlar. Detay kalitesinden gayet memnunum. Teşekkür S43D.

Bartu E.