3D Yazıcılar, Yedek Parçaları, Filamentler ve Diğer Sarf Malzemeleri

Dilerseniz Beşiktaş‘taki ofisimize uğrayın, dilerseniz e-ticaret sitemiz üzerinden sipariş verin, size en uygun donanım ve malzemeyi bizden temin edebilirsiniz.

S43D; yerli ve yabancı üretimli 3d yazıcıların, bu yazıcılara ait yedek parça, aksesuar ve sarf malzemelerinin tedarik noktasıdır. Satış ve satış sonrası hizmetler için seçtiğimiz ürünler kendi kullanım deneyimimizle de kalitesini kanıtlamış ürünlere odaklıdır. Bu sayede müşteri memnuniyetini sağlamak hedeflenmektedir.

3D Yazıcılar, bunların yedek parçaları, aksesuar ve filament gibi sarf malzemelerinin satışını kendi e-ticaret platformumuz filamentbizde.com üzerinden sağlıyoruz. Bu kapsamdaki ihtiyaçlarınızı çok kısa sürede sitemizden sipariş verebilir, en hızlı şekilde adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

3D Yazıcılar
Filamentler

İster üç boyutlu yazıcı, isterse projeniz için gerekli filament ve benzeri sarf malzemesi ihtiyacınız olsun; bizden satın almak zorunda olmadan, satış öncesi kararlarınız için her zaman bizi arayabilirsiniz. Uzun yıllar boyunca edindiğimiz deneyimimizi sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyarız.

  • Hangi yazıcı ne tür projelere daha uygundur.
  • Hangi yazıcının satış sonrası filament ve bakım masrafları hangi bütçeye daha uygundur, gibi sorularınız için her zaman yanınızdayız.
BİZE DANIŞIN