3D Yazıcılar, Yedek Parçaları, Filamentler ve Diğer Sarf Malzemeleri

Dilerseniz Beşiktaş‘taki ofisimize uğrayın, dilerseniz e-ticaret sitemiz üzerinden sipariş verin, size en uygun donanım ve malzemeyi bizden temin edebilirsiniz.

S43D; yerli ve yabancı üretimli 3d yazıcıların, bu yazıcılara ait yedek parça, aksesuar ve sarf malzemelerinin tedarik noktasıdır. Satış ve satış sonrası hizmetler için seçtiğimiz ürünler kendi kullanım deneyimimizle de kalitesini kanıtlamış ürünlere odaklıdır. Bu sayede müşteri memnuniyetini sağlamak hedeflenmektedir.

3D Yazıcılar, bunların yedek parçaları, aksesuar ve filament gibi sarf malzemelerinin satışını kendi e-ticaret platformumuz filamentbizde.com üzerinden sağlıyoruz. Bu kapsamdaki ihtiyaçlarınızı çok kısa sürede sitemizden sipariş verebilir, en hızlı şekilde adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

3D Yazıcılar
Filamentler

İster 3d yazıcı, isterse projeniz için gerekli 3d filament ve 3d yazıcı sarf malzemesi ihtiyacınız olsun aşağıdaki linklerden satış sitemize ulaşabilirsin. Satış öncesi danışmanlık ve satış sonrası destek için iletişime geçebilirsiniz.

  • Proje ihtiyaçlarına göre uygun baskı teknolojisi ve uygun yazıcı seçimi.
  • Yine proje için en uygun filament ve reçine seçimi  gibi sorularınız için her zaman yanınızdayız.