3D Baskı Hizmetlerimiz

S43D (Solutions for 3D) 3D Baskı Hizmetleri, değişik baskı hacimlerindeki SLA (Stereolithography 3D baskı teknolojisi) ve FDM (Fused Deposition Modelling) teknolojisi ile 3D baskı hizmeti veren yazıcı parkuruna sahiptir. Mevcut yazıcılarımız sayesinde ihtiyacınıza yönelik olarak 3D tasarımlarınızı istenilen ölçekte ve istenilen detayda üretebilmekteyiz.

Aşağıda, her biri ayrı bir katalog sayfasına bağlı 3d baskı kategorilerimizi sunuyoruz. Fikir almak ya da bir örneğinin baskısını sipariş vermek için ilgili kategori sayfasını ziyaret ediniz. Her bir görsel, ilgili sayfaya bağlantı içerir. Tıklamanız yeterli.

3D Model Tasarım

S43D - 3D Model Tasarım Ürünleri

Elinizde 3d baskı için uygun herhangi bir medya ile sizin için üç boyutlu baskı üretebiliriz. Fikirlerinizi bizimle paylaşın, neler yapabileceklerimizi konuşalım.

Baskıya Hazır Modeller

S43D - 3D Baskıya Hazır Modeller

Baskıya hazır modellerimiz sizlere hızlı çözüm üretmek veya fikir vermek için standart bazı modellerimizden oluşmaktadır. Bizlerle iletişime geçtiğinizde ihtiyacınıza uygun hazır model arşivimiz hakkında daha kapsamlı alabilirsiniz.

Mimari Maket

S43D - Mimari Maket

Üç boyutlu yazıcılar ile mimari maket projelerinde kavisli yüzeylerde orijinale en yakın sonuçlar almak çok daha kolaydır. Özellikle rölöve maketlerinde yüksek çözünürlükte ve hatasız benzerlik sağlanmaktadır.

Medikal Ürünler Kataloğu

S43D - Medikal Ürünler

Medikal ihtiyaçlarınız için model baskısı talep edebilirsiniz. Engelsiz yaşam ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Elektronik görüntüleme sistemlerinin herhangi birisi ile alınmış modelin üç boyutlu baskılarında yanınızdayız.

Endüstriyel Prototip Ürünler

S43D - Endüstriyel Prototip Kataloğu

Kalıp prototip kullanımı ile üretim sonrası fark edilecek hataların önüne geçilerek zaman ve para tasarrufu sağlanır. S43D, sektör sınırı olmaksızın ürün öncesi değerlendirme için size kalıp prototip üretimi yapabilir.

Kuyumculuk

S43D - Kuyumculuk

Kuyumculuk tasarımlarınızın kalıplarını sizin için üretebiliriz. Takı tasarımlarınızın üç boyutlu örnekleri ile sanat eserlerinizin üretimine verimli bir derinlik kazandırın.

Hobi Ürünleri Kataloğu

S43D - Hobi Ürünleri

Hobilerinize boyut kazandırın. Dilediğiniz tasarım projenizi getirin size üç boyutlu baskısını sunalım.

Kurabiye Kalıp Kataloğu

S43D - Kurabiye Kalıpları

Eğlenceli ve özgün kurabiyeler için örnek kalıplarımızı kullanabilir, kendi fikirlerinizden kalıp üretebiliriz. Resmi tıklayın, örnek kurabiye kalıbı kataloğumuzu görün.

Silikon Kalıp Modelleri

S43D - Silikon Kalıplar

Dilediğiniz malzemenin kalıpla üretimi için silikon kalıp baskısı alabiliriz. Modelinizi bize iletin, nasıl basacağımızı konuşalım.

Gemi Maketçiliği

S43D - Gemi Maketçiliği

Gemi maketleriniz için ihtiyacınız olan her türlü bileşeni dilediğiniz ölçekte basıp gönderebiliriz. Hayalinizdekini anlatın, birlikte boyut kazandıralım.

3D Baskı Hizmetleri

Sizlere sunduğumuz 3d baskı hizmetleri konusunda daha fazla bilgiye ihtiyacınız olursa lütfen bize iletişim formlarımız, e-posta adresimiz ya da telefon numaralarımız üzerinden ulaşınız. Çalışma saatlerimiz boyunca sitedeki WhatsApp hattımız da açıktır. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

İLETİŞİM FORMU