Endüstriyel Prototip Üretimi

S43D - Mimari Maket
S43D - Mimari Maket

Seri üretimde kullanılan talaşlı imalat ve çeşitli kalıplama yöntemlerinde, tasarım aşamasında, fiziksel prototip bir üretim ve bu sayede tasarımın kusursuz hale getirilmesi için düzeltme bilgilerine ihtiyaç duyulur. Bu prototip ihtiyacı talaşlı imalatta dijital tasarım aşamasında olabileceği gibi, kalıp üretim yöntemlerinde ise kalıbın üretiminden hemen bir aşama öncesindedir. Bu sayede zaman ve para kayıplarının önüne geçilmektedir. Kalıp prototipleri ve doğrudan üretim prototipleri, seri üretilmesi düşünülen tasarımın gerek kalıp öncesi gerekse farklı üretim yöntemleri öncesinde fiziksel ön değerlendirmesine olanak sağlayan, elle tutulabilir örneğidir.
3d yazıcı ile yüksek çözünürlüklerde elde edilmiş bir prototiple, üretilecek ürünün üretim öncesi tüm detayları görülebilir. Bu sayede size seri üretim öncesinde gerçek bir fiziksel değerlendirme olanağı sağlar, hatta bazı durumlarda işlevsel değerlendirme de sunar.
S43D, 3d yazıcılar ile sektör sınırı olmaksızın her türlü endüstriyel ve butik üretim alanlarında ürün öncesi değerlendirme için size kalıp prototip üretimi yapabilir.

SİPARİŞ VERİN

Endüstriyel Prototip Kataloğu

3 boyutlu endüstriyel prototip baskı kataloğumuzdan birkaç örneği aşağıda beğeninize sunuyoruz. Örnekler size fikir vermek için seçilmiştir. Bunlarla sınırlı değilsiniz. Dilediğiniz projede dilediğiniz kalıp prototipini sizin için üretebiliriz. Siz hayal edin, biz basalım.

SİPARİŞ VERİN